Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

«Сталевий бубен» - Всеукраїнська конференція системних адміністраторів

Всеукраїнська конференція «Сталевий бубен» — перша та єдина професійна конференція в Україні, присвячена системним адміністраторам. Конференція проводиться кожних півроку у місті Львові, місто що є не тільки культурною столицею України, а потужним осередком ІТ-спеціалістів, компаній. Вперше була проведена 3 вересня 2010 року.

Цього разу відбудеться XVIII "КАРАНТИНО-КОВІДНИЙ" конференція 31 липня у місті Львові, Музей пивоваріння "Львіварня", вул. Клепарівська, 18.

У рамках проведення конференції відбуваються виступи фахівців міжнародного рівня.

На попередніх конференціях «Сталевий бубен» Ви могли прослухати доповіді представників таких компаній:

"Microsoft", „Netwell“, „BrainBasket”, “Exelegent”, “IXIA”, “SafeNet”, “ERC”, “БакоТек”, „Webitel”, „Imperva”, „Клуб Ділових Людей”, „Ua.Trud.com”, „STC”, „Logos IT-Academy” „ТДБ“, „PetersonSystems“, "IT-Premium”, „D-Link“, "SoftServе”, “ASUS”, "SafeNet", Netwell Ukraine, Allot, "VX Heaven", А10, IXIA, Wargaming.NET, БАКОТЕК, КТС, Template Monster  та багато інших

Остання конференція була присвячена різним питанням, зокрема питанням безпеки, сучасних технологій, менеджменту та консалтингу в IT.

Професіонали діляться рішеннями та професійними секретами. Ви зможете дізнатися про тонкощі життя системних адміністраторів, дізнатися про технології та технологічні процеси, отримати досвід і розглянути приклади рішення складних і цікавих завдань.

Як завжди на конференції є місце для жартів і конкурсів, неформальні бесід та подарунків — усе це можна отримати в одному місці, на Всеукраїнській конференції «Сталевий бубен»

Запрошуємо взяти участь в конференції системних адміністраторів, IT фахівців, усіх охочих поділитися своїм досвідом та знаннями у сфері IT, бажаючих повідати про граблі впровадження певних рішень (ОС, мережі і т.д.), поділитися рецептами успіху при інвентаризації, актуалізації, підтримка ПЗ і заліза. А також студентів і прибічників, що вивчають IT.

Цільова аудиторія конференції: вся технічна лінійка від системних адміністраторів до керівників IT-підрозділів і технічних директорів.