Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

Техніка для Бізнесу

Партнер

Компанія «Техніка для бізнесу» вже понад 15 років працює на IT-ринку України. Засноване у 1997 році товариство починало свою діяльність з продажу комп’ютерної та офісної техніки невеликим підприємствам й іншим комп’ютерним компаніям.

Ми першими відкрили напрямок системної інтеграції у західноукраїнському регіоні, а зараз — це пріоритетна галузь діяльності компанії, запорукою успішного розвитку якої є високий фаховий рівень та досвід наших працівників. Сьогодні ж ТзОВ «Техніка для бізнесу» — це професійна реалізація комплексних ІТ-проектів, сертифіковане виробництво ПК та власна дистрибуція провідних виробників комп`ютерної, цифрової та офісної техніки. Ми надаємо послуги з аудиту та консалтингу, проектування та впровадження, сервісні послуги.

«Техніка для бізнесу» спеціалізується на втіленні комплексних ІТ- проектів на базі:

  • Інженерної інфраструктури;
  • Інформаційної інфраструктури;
  • Комплексних програмних рішень;
  • Мультимедійних рішень;
  • Систем друку та обробки зображень;
  • Організації та автоматизації робочих місць.

Наші клієнти – державні та комерційні організації, що здійснюють свою діяльність у сферах освіти, медицини, фінансів, промисловості, обслуговування та торгівлі тощо. Ми здійснюємо ґрунтовну інформаційну підтримку, ознайомлюючи з новітніми ІТ-рішеннями, проводимо різнопланові тренінги, семінари, конференції як в Україні, так і закордоном за участю представників світових виробників.

Наші партнери - лідери ІТ-ринку, з якими ми підтримуємо тісні професійні взаємини, тож багаторічний успішний досвід підтверджується статусами, сертифікатами й нагородами, наданими «Техніці для бізнесу».

Напрямки діяльності

  • Системна інтеграція;
  • Власна дистрибуція комп'ютерної, цифрової та офісної техніки;
  • Сертифіковане виробництво комп'ютерів.

Наші цінності:

Відповідальність за результат. Докладаємо максимум зусиль, щоб виконати усі поставлені завдання якісно, вчасно і надійно, керуючись принципами та нормами професійної етики. Довіра клієнтів — ось фундамент нашого лідерства.

Комплексність обслуговування. Надаємо повний спектр послуг у сфері інформаційних технологій.

Інноваційність. Постійно стежимо за розвитком інформаційних технологій та пропонуємо сучасні та інноваційні рішення. Втілюємо нові ідеї, які підвищують ефективність бізнес-процесів наших клієнтів.

Амбітність. Ми переконані у власних силах і готові до вирішення найскладніших завдань. Наша команда реалізувала значну кількість проектів різного рівня складності і саме це дозволяє брати на себе зобов’язання, гарантуючи позитивний результат.