Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

Oracle

Партнер

Oracle. Прискорення інновацій, оптимізація ІТ-рішень.

Робоча сила стає все більш мобільною. Клієнти використовують соціальні та цифрові технології. Безпека ніколи не була більш нагальною. Для задоволення цих потреб ринку, що постійно змінюються, підприємства повинні прискорити свою цифрову трансформацію — спрощення операцій, швидке впровадження інновацій і максимальне використання конкурентних переваг.

Компанія Oracle пропонує комплексний і повністю інтегрований набір хмарних додатків, сервісів і програмно-апаратних комплексів, завдяки чому число клієнтів компанії (серед яких 100 зі списку Fortune 100) вже перевищує 420 000, а пропоновані рішення використовуються в різних галузях більш ніж в 145 країнах світу.

Від операцій в центрах обробки даних до хмарних додатків - Oracle не просто усуває складності, що перешкоджають інноваціям в бізнесі, а й забезпечує високу швидкість, надійність, безпеку і керованість на всіх етапах. Кращі в галузі хмарні і локальні рішення Oracle забезпечують максимальну гнучкість розгортання і унікальні переваги, включаючи інтеграцію додатків, високий рівень безпеки, високу доступність, масштабованість, високу продуктивність і низьку сукупну вартість володіння.

Незалежно від того, потрібен клієнтам повністю інтегрований набір рішень або ж модульне рішення, відкрита архітектура Oracle і різні варіанти операційних систем (Oracle Linux, Oracle Solaris та інші) забезпечують широкий вибір і гнучкість для всіх сценаріїв розгортання, включаючи гібридні хмари.

https://www.oracle.com