Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

Netwell-Ukraine

Поважний партнер

Компанія «Нетвелл-Україна» була створена в 2011 році для дистрибуції на українському ринку телекомунікаційного обладнання від провідних компаній-виробників, серед яких: A10, Allot, Arbor, Imperva, IXIA, Safenet, Xсeedium, Unify та інші.

Протягом короткого часу компанії «Нетвелл-Україна» вдалося зарекомендувати себе на ринку як надійного постачальника сучасніших рішень, який особисто підходить до потреб кожного клієнта. На сьогоднішній день продукти та рішення вендорів, з якими активно співпрацює «Нетвелл-Україна», вибрали провідні промислові, аграрні, фінансові та телекомунікаційні компанії.

Ретельний відбір вендорів дозволив «Нетвелл-Україна» сформувати комплексний пакет рішень в області мережевих інфраструктур і структур інформаційної безпеки, оптимізованих з урахуванням реалій вітчизняного ринку.

Слідуючи обраній стратегії вибору передових рішень від лідерів галузі, «Нетвелл-Україна» гнучко розширює продуктовий портфель і, аналізуючи тенденції розвитку глобальних ринків, визначає розвиток перспективного попиту в Україні.

Співпраця з «Нетвелл-Україна» забезпечує вагомі конкурентні переваги:

  • розширення асортименту пропонованої продукції за рахунок ексклюзивних продуктів, які «Нетвелл-Україна» поставляє на український ринок на правах офіційного дистриб'ютора;
  • зміцнення відносин з існуючими клієнтами та залучення нових завдяки проробленим, технологічно і економічно ефективним рішенням.

При розробці проектів висококваліфіковані фахівці «Нетвелл-Україна», що пройшли підготовку безпосередньо у компаній-вендорів і мають всі необхідні сертифікати, проводять всебічну експертизу, аналіз потреб і специфічних умов в залежності від області діяльності компанії-замовника.

Надання якісних та своєчасних послуг передпродажної та після продажної підтримки проекту є безумовним і обов'язковим критерієм, що визначає підхід «Нетвелл-Україна» до якості обслуговування.