Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

Impreva

Партнер

Компанія Imperva є світовим лідером в області розробки і виробництва продуктів для захисту web-додатків і систем управління базами даних (CУБД). Повноцінні рішення дозволяють виробляти різнобічний моніторинг і контроль над використанням усіх даних і бізнес транзакцій всередині дата-центру, від сховища в базі даних або файлового сервера до використання додатками.

Imperva Inc. є нішевим виробником рішень захисту для баз даних, веб додатків і файлових серверів (включаючи SharePoint), що дозволяють реалізувати повноцінний захист на одній консолі. Лінійка продуктів включає в себе програмно-апаратні комплекси, віртуальні, софтверні і хмарні додатки.

На сьогоднішній день програмне забезпечення комплексу засобів захисту серверів баз даних, Web-серверів і файлових серверів Imperva SecureSphere 8.0 має сертифікат відповідності за вимогами безпеки інформації ФСТЕК.

Велике число великих комерційних компаній і державних установ в світі і в Росії покладаються на автоматизовані, масштабовані і орієнтовані на сучасні бізнес-процеси рішення від компанії Imperva, які націлені на запобігання крадіжок інформації, підмін і псування даних. Список клієнтів компанії представлений всесвітньо відомими брендами в банківській сфері, в сфері охорони здоров'я, роздрібної торгівлі, нерухомості і фінансів. Наприклад, серед топ-10 російських банків, п'ять захищають свої дані рішеннями Imperva SecureSphere.

Продукти компанії Imperva дозволяють вирішити багато нагальних проблем в області інформаційної безпеки і реалізувати вимоги міжнародних стандартів PCI, SOX і HIPAA, проводити аудит баз даних без зниження ефективності виконання завдань бізнесу.

Компанія Imperva є визнаним лідером у своїй галузі. За роки існування на ринку інформаційних технологій, рішення компанії не раз визнавалися кращими з боку експертів. На сьогоднішній день відповідно до магічного квадранта Gartner для рішень класу Web Application Firewall (WAF) компанія Imperva є єдиним вендором WAF в квадраті Лідерів.