QR code
not published
DIGIKUPON.COM
Організатор
Ексклюзивний партнер
Мультимедіа партнер

Сталевий Бубен - XVI "Перше повноліття"

Дата проведення 2019-05-25
Ціна 350 грн, бороданям у светрах -50%
Зареєструватися на конференції
Час Доповідач Компанія Тема .pdf
10:00 - 10:30  Реєстрація
10:30 - 11:25 Володимир Аношко NWU Panda Security. PAD 360 – нова парадигма інформаційної безпеки.
11:30 - 12:25 Євген Чемерис Lenovo ThinkPad – найкраще рішення для вашого бізнесу.
12:30 - 13:15 Максим Аношко NWU A10 Networks. Оптимізація і забезпечення безпеки додатків і мережевої інфраструктури. 
13:15 - 13:55 Перерва на обід
14:00 - 14:55 Микола Мурга Techsvit DevOps в GCP, Live Demo.
15:00 - 15:55 Олександр ТкаченкоВладислав Гавриленко Softprom by ERC Розширення інфраструктури VMware vSphere за допомогою публічної хмари AWS.
16:00 - 16:55 Данило Бєлов UCloud UCloud: приклади застосування
17:00 - 17:55 Олексій Швідкий ІТБіз Солюшн Зробіть Ваш день простіше з PRTG
18:00 - ... Afterparty в Хмільний дім Роберта Домса (а ще в цей день Домса святкує свій день народження! )

Як добратися з залізничного вокзалу до місця проведення конференції і афтепаті?

Вже зареєстровано: 81

  1. Dmytro Tur, BCDT, CIO
  2. Ihor Tokaryk, Asign, Front-end Developer
  3. Володимир Форостина, ., .
  4. Oleksandr Pylypchuk, UK2, L3 Support Engineer
  5. Микооа Коркішко, Kresalo., Co-owner
  6. Ольга Коркішко, Немає, Немає
  7. Андрій Чабіна, Romad Systems, Керівник Служби сервісної підтримки
  8. Ростислав Копко, ФОП Копко Р.І., ІТ-Спеціаліст
  9. Serhii Sallo, KIT, SysADmin
  10. Андрій Трофимчук, Wisevision, ІТ
  11. Євген Шульга, Allot, Senior consultant
  12. Levko Kravchuk, SoftServe, DevOps
  13. Tarasov Serhii, City IT, Employee
  14. Volodymyr Iskovych, SoftServe, ITAM Operations Manager
  15. Юрій Беца, AMC Bridge, System Engineer
  16. Dmytro Oliinyk, Newfire, Senior DevOps
  17. В'ячеслав Городний, ПП Оліяр, System Administrator
  18. Andriy Zarevych, Eleks, Senior System Administrator
  19. Тарас Щур, НЕК "Укренерго", Провідний спеціаліст SD
  20. Віталій Четверіков, Четверіков В.М., консультант
  21. Валентин Сорока, SAC.ua, Prog
  22. Данило Белов, Ucloud, Директор з розвитку
  23. Dmitry Makarov, ..., ...
  24. Игорь Снежко, ..., ...
  25. Олександр Ткаченко, Softprom by ERC, Інженер хмарних рішень
  26. Владислав Гавриленко, Softprom by ERC, Інженер хмарних рішень
  27. Олександр Єна, Softprom by ERC, Cloud Direction BDM
  28. Сергій Таборанський, Softprom by ERC, Cloud Direction BDM
  29. Роман Пас, ФОП, IT
  30. Роман Левко, ФОП, ІТ
  31. Олександр Сук, Санди Груп, Системний адм iнiстратор
  32. Евгений Якишин, Softprom, sys. admin
  33. Orest Kanyuk, Temy, DevOps
  34. Святослав Олійник, Львівхолод, Провідний адміністратор систем
  35. Андрій Буханський, OnApp, L3 Support Engineer
  36. Максим Леськів, Yarych, Системний Адміністратор
  37. Роман Голубєв, Укрнафта, Системний Адміністратор
  38. Volodymyr Ohinok, Dialog Semiconductor, System Administrator
  39. Антон Тіхонов, LLC "Netbox", System Administrator
  40. Ihor Pleshchuk, VisiQuate, DevOps Engineer
  41. Андрій Бойко, Медіа Сервіс, Системний адміністратор
  42. Микола Вахула, Львів Холод, Адміністратор систем
  43. Андрій Бобрович, ..., ...
  44. Pavlo Pavlyshyn, АТ "КРЕДОБАНК", Спеціаліст відділу мережевої безпеки, Департамент інформаційної безпеки
  45. Юрій Лев, АТ "Кредобанк", Спеціаліст відділу мережевої безпеки, Департамент інформаційної безпеки
  46. Oleksandr Holubenko, DIM Group, Team Lead 1st Line Tech support / L2 Engineer
  47. Володимир Олійник, ПП, Інженер
  48. Andrii Mikulskyi, Cypress, IT-engineer
  49. Олександр Литвин, LLC "Netbox", Старший системний адміністратор
  50. Ihor Dudko, SoftServe, L3 Support Engineer
  51. Serhii Panchii, freelance, freelancer
  52. Павло Зелінський, Дядько-ІТ, Власник
  53. Ivan Dolyuk, SoftServe, DevOps
  54. Andriy Kosmenko, Temy, System Administrator
  55. Тимур Сидорук, Kredobank, Начальник відділу
  56. Іван Кіт, Приватна особа, DevOps
  57. Andrii Vartsabiuk, Discovery ltd, Network Administrator
  58. Taras Kindrat, ПП, sysadmin
  59. Pavlo Pontus, SoftServe, Senior DevOps
  60. Taras Gorodov, SoftServe, L2 Support Engineer
  61. Mykola Ovchinnikov, SoftServe, Senior DevOps engineer
  62. Михайло Корвегін, МПП ВКФ Гелікон, IT Department Lead
  63. Зоряна Островська, МПП ВКФ Гелікон, Системний адміністратор
  64. Oleksii Shvydkii, ITBiz Solutions, ​Head of Department
  65. Михайло Касімов, ITBiz Solutions, інженер відділу інформаційної безпеки
  66. Юрій Таубе, ITBiz, Менеджер з продажу рішень інформаційної безпеки
  67. Олексій Савін, App2Drive, DevOps
  68. Тарас Максимович, SS, Allin1
  69. Павло Фабуляк, Freelance, DevOps/System administrator
  70. Volodymyr Shynkar, Couchsurfing, DevOps Engineer
  71. Антон Сардига, Вогонь, System Administrator
  72. Ihor Prokaza, ЛНУ ім. Франка, Інженер
  73. Іван Воробець, Freelance, Freelance
  74. Роман Баран, Техніка для бізнесу, Системний адміністратор
  75. Mykola Marych, ТОВ "КВВС", Адміністратор системи
  76. Артур Асафатов, Noname, Вождь)
  77. Василь Нікітюк, Olfomed, Помошник вождя :-)
  78. Руслан Петрушевський, ТОВ КВВС, Керівник ІТ відділ
  79. Орест Четирбук, icelogik, Системний адміністратор
  80. Вячеслав Ремесник, SMART SYSTEMS DEVELOPMENT, Зам. керівника відділу системного адміністрування
  81. Сергій Расулов, Kram, Інженер
Зареєструватися на конференції