QR code
not published
DIGIKUPON.COM
Організатор
Ексклюзивний партнер
Мультимедіа партнер

Сталевий Бубен - XV "10 і половина"

Дата проведення 2018-11-17
Ціна 350 грн, бороданям у светрах -50%
Зареєструватися на конференції
Час Доповідач Компанія Тема .pdf
09:00-09:30 Реєстрація
9:35-10:05 Юрій Гатупов NWU UTM Endian - простий і надійний спосіб захисту периметру мережі
10:10-11:10 Олег Максимович Techsvit Google Cloud Platform
11.15-11:45 Максим Аношко NWU Tufin - Оптимізуємо безпеку і прискорюємо бізнес процеси з Tufin
11:50-12:50 Микола Антонюк Lenovo Техніка для вашого успішного бізнесу
12:55-13:55 Перерва на обід
13:55-14:25 Конкурс на кращого адміна
14:25-15:25 Володимир Безмалий Mobile & Privacy 
15:25-16:25 Ляна Аванесян Microsoft Переваги пристроїв з ліцензійним ПЗ Microsoft
16:25-17:00 Денис Фомкін NWU SIP hacking або навіщо потрібен SBC корпоративним замовникам?
17:00-18:00 Данило Бєлов Ucloud Як ми будували хмару
18:00-22:00 AfterParty

Як добратися з залізничного вокзалу до місця проведення конференції і афтепаті?

Вже зареєстровано: 107

  1. Павло Харамбура, Asign, PM
  2. Андрій Чабіна, Romad Holding, Інженер служби сервісної підтримки
  3. Микола Коркішко, Kresalo., CEO
  4. Назар Коваль, Intellias, sIsOdmin
  5. Віталій Шинкар, EPAM Systems, Systems Engineer
  6. Levko Kravchuk, SoftServe, DevOps
  7. Vitaliy Vitchenko, N-iX, IT Director
  8. Taras Gorodov, SoftServe, User Support Engineer
  9. Rostyslav Kopko, FOP Kopko, IT-specialist
  10. Андрій Древич, UCU, Junior admin
  11. Роман Потоцький, UCU, Chef of IT infrastructure
  12. Михайло Гайналій, MGFinConsalt, Фінансовий консультант
  13. Олександр Голубенко, DIM Group, Заступник керівника відділу ІТ
  14. Олександр Алєксєєнко, Cinegy Systems LLC, Системний адміністратор
  15. Dmytro Tur, private, owner
  16. Мирослав Ховалко, COI Marketing & Software, PM&QA
  17. Андрій Буханський, OnApp, L3 Support Engineer
  18. Артур Асафатов, -, -
  19. Volodymyr Shynkar, Symphony Solutions, DevOps Engineer
  20. Святослав Царюк, Гефелє Україна, Системний Адміністратор
  21. Олександр Марцинюк, NASA, Devops
  22. Юра Гавалко, Klingspor, Системний Адміністратор
  23. Василь Біліба, Klingspor, Системний Адміністратор
  24. Тарас Максимович, SS, Системний адміністратор
  25. Андрій Бобрович, free, Support engineer
  26. В'ячеслав Городний, ПП Оліяр, System Administrator
  27. Олег Присяжнюк, Levi9, MegaDevSecBeerOps
  28. Ruslan Tsynko, Megakom, Sys. Admin.
  29. Ihor Tokaryk, Asign, Front-End Developer
  30. Orest Kanyuk, Temy, DevOps
  31. Myroslav Poberezhnyy, N-iX, System Administrator
  32. Victor Voloshchak, N-IX, DevOps
  33. Олександр Пилипчук, UK2, L3 Support Engineer
  34. Віталій Четверіков, Четверіков В.М., консультант
  35. Andrey Trofymchuk, FOP Trofymchuk, IT-specialist
  36. Андрій Борис, АТ "Ощадбанк", керівник групи телекомунікацій
  37. Mykhaylo Plesha, SoftServe, IT Academy Mentor
  38. Михайло Корвегін, МПП ВКФ Гелікон, IT Department Lead
  39. Зоряна Островська, МПП ВКФ "Гелікон", системний адміністратор
  40. Vasyl Dubenchuk, JustAnswer, IT Support Specialist
  41. Андрій Бойко, Медіа Сервіс, Системний адміністратор
  42. Олександ Стім, smart-gamma, sysadmin
  43. Oleh Strohush, Jabil Circuit Ukraine LLC, Support Specialist
  44. Yurij Hustej, Jabil Circuit Ukraine LLC, IT Team Lead
  45. Володимир Грещук, ЛКП "Залізничнетеплоенерго", Системний програміст :) (сисадмін)
  46. Сегій Білецький, AxiCorp, Lead Systems Administrator
  47. Валентин Сорока, Сам Собі, Директор
  48. Петро Пахолюк, KTC, Системний адміністратор
  49. Ivan Kit, приватна особа, DevOps
  50. Олександр Лапчук, COMTECHSERVICE, devops
  51. Iryna Shevchenko, N-iX, Information Security Manager
  52. Bohdan Shevchenko, Techsvit LLC, Google Cloud Sales Lead
  53. Ihor Prokaza, Lnu Ivana Franka, Enginner
  54. Володимир Іськович, Технології для бізнесу, PreSale
  55. Максим Шевчук, KTC, System Administrator
  56. Олександр Холод, IT Shield Group, Executive director
  57. Анатолій Пархоменко, БМ Системи, Директор
  58. Юрій Кравчишин, GL, Dev-Ops
  59. Володимир Аксьонов, Gameloft, DevOps
  60. Тарас Щур, НЕК "Укренерго" Західна ЕС, Провідний інженер з комп'ютерних систем
  61. Дмитро Зорін, Techsvit LLC, Google Cloud Engineer
  62. Олександр Сердюк, Asign, Web Developer
  63. Антон Тихонов, Нетбокс, Системный Администратор
  64. Евгений Шаповал, NetBox, Старший системный администратор
  65. Bohdan Miliashkevych, Maytech, System Administrator
  66. Сергій Здищук, Global Smart Centr LLC, CTO
  67. Юрій Стасюк, Global Smart Centr LLC, DevOps
  68. Юрій Луканюк, Global Smart Centr LLC, DevOps
  69. Сергій Здищук, Global Smart Centr LLC, CTO
  70. MichaelStymn MichaelStymn, google, MichaelStymn
  71. Ростислав Загвойський, SoftServeInc, Software Engineer
  72. Олексій Савін, SoftServe, DevOps
  73. Андрій Герасим, МобіЖук, адмін
  74. Микола Власов, ТД Любисток, Системний адміністратор
  75. Oleg Bodnevych, Zhuk, Sysadmin
  76. Роман Нетак, Ферозіт, Керівник ІТ відділу
  77. Юрій Денис, Ферозіт, Системний адміністратор
  78. Віталій Роговик, EPAM, QA Engineer
  79. Іван Долюк, Relevant Software, DevOps
  80. Олексій Козловський, Intesa Sanpaolo / ПРАВЕКС БАНК, Директор відділення
  81. Юрко Матняк, Арбор Древ, Оператор
  82. Petro Matviichuk, Matic, DevOps
  83. Yuriy Motyka, Україна-Норвегія, студент
  84. Olena Anosova, Україна-Норвегія, студент
  85. Ірина Романус, Україна-Норвегія, студент
  86. Сергій Теницький, Україна-Норвегія, студент
  87. Катерина Жук, Україна-Норвегія, студент
  88. Назар Вольський, Україна-Норвегія, студент
  89. Олександр Сауленко, Lenovo, +
  90. Юлія Сауленко, Lenovo, +
  91. Анна Кузнецова, Lenovo, +
  92. Володимир Зубач, Lenovo, +
  93. Олена Яковенко, Lenovo, +
  94. Василь Ракочий, Lenovo, +
  95. Інна Кузіна, Lenovo, +
  96. Микола Антонюк, Lenovo, +
  97. Сергій Вакуленко, Lenovo, +
  98. Максм Сидоренко, ФМ, менеджер
  99. Максим Юстус, NWU, Натхненник
  100. Максим Аношко, NWU, Sales engineer
  101. Юрій Гатупов, NWU, CCO
  102. Ляна Аванесян, Microsoft, Національний тренер з продуктів
  103. Денис Фомкін, NWU, +
  104. Олег Максимович, Techsvit, Google Cloud Product Manager
  105. Данило Бєлов, UCloud, Директор з розвитку бізнесу UCloud
  106. Serhiy Kachanovetskiy, ТОВ "Нейл", Начальник відділу ІКС
  107. Володимир Олійник, КА "ШАГ" м.Одеса, Студент
Зареєструватися на конференції