Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

Сталевий Бубен - XIV "В процесі"

Дата проведення 2018-05-19
Ціна 300 грн, бороданям у светрах -50%
Зареєструватися на конференції
Час Доповідач Компанія Тема .pdf
09:00-09:30 Реєстрація
9:30-11:00 Ігор Шастітко Microsoft Автоматизація розгортання та конфігурування VM в IaaS Azure - погляд з сторони адміна, а не DevOps
11:05-12:05 Максимович Олег Techsvit G Suite та Chrome OS - нові можливості для бізнесу та адміністраторів
12:10-13:00 Сьомакін Микола NWU Exabeam - Сучасний інтелектуальний захист. pdf + pdf
13:00-14:00 Перерва на обід
14:00-14:30 Конкурс на кращого адміна
14:35-15:15 Владислав Радецький OptiData Боротьба із “шкідниками”. Історії з практики.
Інакший погляд на минулі (та майбутні) кібератаки.
pdf
15:20-15:50 Михайло Скуратівський та Юрій Гатупов SMARTWELL IoT рішення від SMARTWELL: “Монiторинг, аналiтика та управління якістю оточуючого середовища» pdf
15:55-16:25 Аношко Максим NWU Економічно ефективні мережі на базі рішень MAIPU pdf
16:30-17:10 Roman Demachkovych Prometheus & Ansible - or how to manage the monitoring of the new generation
17:15-18:00 Віталій Ковалишин Webitel.ua Розгортання та налаштування власної хмарної АТС Webitel (подарунок усім учасникам) .html
18:00-22:00 AfterParty

Як добратися з залізничного вокзалу до місця проведення конференції і афтепаті?

Вже зареєстровано: 140

  1. Петро Пахолюк, КТС, Системний адміністратор
  2. Олександр Лапчук, КТС, адміністратор
  3. Максим Шевчук, KTC, Системний Адміністратор
  4. Валентин Будкін, JetRuby, Project manager
  5. Dmytro Zlobodukhov, Sigma Software, System Administrator
  6. Mykola Korkishko, Kresalo., CEO
  7. Volodymyr Sakhman, Intelmart, CTO
  8. Mykola Ovchinnikov, Eleks, DevOps Engineer
  9. Pavlo Pontus, Eleks, DevOps Engineer
  10. Олександр Алєксєєнко, Cinegy Systems LLC, Системний адміністратор
  11. Назар Коваль, Intellias, SysOdmin :)
  12. Marta Glinska, KindGeek, QA
  13. Taras Gorodov, Fashiontrade, System Administrator
  14. Тарас Макарик, ПАТ "ВГП" м.Луцьк, Керівник ІТ відділу
  15. Vitaliy Vitchenko, N-iX, IT Director
  16. Iryna Shevchenko, N-iX, Information Security Manager
  17. Ivan Skvortsov, N-iX, Lead System Administrator
  18. Антон Сардига, Бідолашний Йорік, Системний Адміністратор
  19. Viktor Ryzhko, SoftServe inc., Information Security Administrator
  20. Михайло Ємельянов, WOG Ритейл, Інженер-програміст
  21. Volodymyr Okhalskyi, EPAM Systems, .NET Software Engineer
  22. Василь Ковбак, TicketsUA, Developer
  23. Олександр Голубенко, DIM Group, Зам. Керівника відділу ІТ
  24. Ярослав Петрик, Intellias, SysAdmin
  25. Андрій Чабіна, ROMAD Systems, сервісний інженер
  26. Ігор Челноков, INQT Media, Inc., System Administrator
  27. Богдан Романюк, Edvantis, Системний Адміністратор
  28. Андрій Мелник, КТС, Системний адміністратор
  29. Stanislav Siarkevych, GlobalLogic, Network test engineer
  30. Сергiй Бiлецький, Altium, Системний iнженер
  31. Олександр Драчов, Представництво "Алтіум Лімітед", Системний адміністратор
  32. Андрій Тандиряк, Soft-Ko, Developer
  33. Остап Соколовський, Bader Ukraine, CIO
  34. Олексій Фоменко, Keepit A/S, system administrator
  35. Антон Гаврилов, N-IX, System Administrator
  36. Олександр Пилипчук, UK2, L3 support engineer
  37. Олександр Тимчишин, Dev-Pro, DevOps
  38. Святослав Turyanchuk, idalko, systems engenier
  39. Володимир Іськович, Техніка для бізнесу, Pre-Sale
  40. Юріц Кузів, НУ "ЛП", економіст
  41. Олег Мельничук, SoftServe, IT support engineer
  42. Остап Бандрівський, TemplateMonster, sysadmin
  43. Віталій Шинкар, EPAM Systems, системний інженер
  44. Дмитрий Макаров, IPLAND, Infrastructure Services Engineer
  45. Алексей Колесник, Enixan Украина, Системный Администратор
  46. Тарас Максимович, сам собі, адмін
  47. Назар Дмитрусь, intellias, IT&Infrastructure Engineer
  48. Олексій Савін, SoftServe, Software Engineer
  49. Богдан Глібовицький, Техно-Ресурс, Інженер
  50. Віталій Четверіков, Четверіков В.М., Консультант з ІТ
  51. Sasha Martsyniuk, Not disclosed, Not disclosed
  52. Анатолій Квашнін, Splynx, QA
  53. Андрій Трофимчук, Not disclosed, Not disclosed
  54. Павло Сайкевич, eZLO, DevOps Engineer
  55. Тарас Юхема, Comparex, Senior IT Support Specialist
  56. Andriy Zarevych, Eleks, System Administrator
  57. Volodymyr Bondarenko, JSC "UkrAVTO", Chief Technology Officer
  58. Євген Шульга, Allot Communications, Senior consultant
  59. Володимир Степанець, KPCS.cz, Senior IT infrastructure consultant
  60. Максим Леськів, Еко-Дім, Junior system administrator
  61. Ігор Плещук, null, System Engineer
  62. Орест Четирбук, icelogik, адмін
  63. Віктор Куликовський, ПрАТ "Концерн Хлібпром", Провідний фахівець
  64. Даниїл Лукащук, Прат "Концерн Хлібпром", Адміністратор Системи
  65. Levko Kravchuk, SoftServe, DevOps
  66. Юрій Адамович, EPAM, DevOps
  67. Oleksandr Monakhov, DataArt, Sysadmin
  68. Андрій Голінський, ПАТ "Ідеябанк", експерт відділу системного адміністрування
  69. Андрій Павлюков, SoftServe, DevOPS
  70. Юрій Консевич, ПП "Оліяр", Системний адміністратор
  71. В'ячеслав Городний, Оліяр, System Administrator
  72. Андрій Борис, АТ "Ощадбанк", керівник групи
  73. Павло Фабуляк, Unilab, Системний Адміністратор
  74. Ігор Проказа, ЛНУ ім. Франка, інженер
  75. Vitalii Bendyna, video intelligence AG, System engineer
  76. Mykola Marych, PRJSC CONCERN KHLIBPROM, sysadmin
  77. Andrii Vilgutskyi, Artelogic, Software Engineer
  78. Serhiy Tymura, Leo-IT, System Administrator
  79. Андрій Бобрович, OnApp, L2 support engineer
  80. Vitalii Boldin, Intellias, DevOps engineer
  81. Serhii Kravchenko, UkrAvto, It
  82. Іван Кіт, приватна особа, DevOps
  83. Михайло Вавринюк, DutchBlue., System engineer
  84. Andrii Burda, Artelogic, Software Engineer
  85. Volodymyr Butko, Artelogic, Software Engineer
  86. Yurii Yasinskyi, Symphony Solutions, DevOps Engineer
  87. Александр Колесник, Solvegen LLC, DevOPS/System Administrarot
  88. Олександр Дєдов, N-IX, System Administrator
  89. Andrii Mikulskyi, Cypress, IT engineer
  90. Андрій Бойко, Медіа Сервіс, Системний адміністратор
  91. Volodymyr Hanzha, ITTC, CEO
  92. Михайло Пилипишин, Softserve, DevOps
  93. Alexander Fradynskiy, Noltic, DevOps
  94. HollyImalf HollyImalf, google, HollyImalf
  95. Volodymyr Shynkar, Symphony Solutions, DevOps Engineer
  96. Роман Потоцький, UCU, Admin
  97. Денис Лакуста, Vadius, Security Officer
  98. Максим Юстус, NWU, натхненник
  99. Максим Аношко, NWU, Sales engineer
  100. Юрій Гатупов, Smartwell, CCO
  101. Михайло Скуратiвський, СМАРТВЕЛЛ, Технiчний директор
  102. Микола Мойсак, NWU, Директор з продажів та розвитку бізнесу
  103. Микола Сьомакін, NWU, Інженер підтримки продажів
  104. Павло Бруссо, Relevant Software, System Administrator
  105. Віталій Мітєвський, V.I.Tech, system administrator
  106. Андрій Древич, UCU, Junior admin
  107. Павло Харамбура, Asign, PM
  108. Михайло Гладченко, asign, CTO
  109. Ihor Tokaryk, Asign, Front-end developer
  110. Олександр Сердюк, Asign, Web Developer
  111. Володимир Литвин, N-iX USA, DevOps
  112. Юра Гавалко, Klingspor, Системний Адміністратор
  113. Святослав Олійник, Львівхолод, Адміністратор комп'ютерного обладнання
  114. Oleh Maksymovych, TECHSVIT LLC, Google Cloud Manager Ukraine & Poland
  115. Bohdan Shevchenko, TECHSVIT LLC, Google Cloud Sales Manager Ukraine & Poland
  116. Влад Радецький, OptiData LLC, Спеціаліст
  117. Людмила Радецька, OptiData LLC, Фотограф
  118. Roman Demachkovych, Cloud Alchemy, DevOps
  119. Віталій Ковалишин, Webitel, CTO
  120. Myroslav Poberezhnyy, N-IX, System Administrator
  121. Bohdan Kubenko, TECHSVIT LLC, Business developer
  122. Тарас Федусь, Exelegent, Office 365 Engineer
  123. Роман Баран, Техніка для бізнесу, системний адміністратор
  124. Sergii Rolskyi, DevCom, DevOps
  125. Dmytro Tur, SEVEN, Head of PMO
  126. Іван Рибніков, N-ix, Team leader
  127. Юрій Бочуляк, 7, Sysadmin
  128. Мар'ян Семен, ФОП Семен М. І., ФОП
  129. Роман Костів, ТзОВ "Євроуніверсал", Системний адміністратор
  130. Maksym Karasyov, DevCom, ADM
  131. Роман Даник, SystemOne (MangeticOne Group), System Engineer
  132. Олександр Пришляк, SystemOne, System Engineer
  133. Ivan Dolyuk, Ayanet, Owner
  134. Олександр Хомишин, Exelegent, Office 365 Engineer
  135. Руслан Цинко, Мегаком Плюс, Сис.адмін
  136. Сергій Тарасов, Міський центр ІТ, Зав. Сектору ІТ інфраструктури
  137. Ростислав Загвойський, SoftServeInc, Software Engineer
  138. Олександр Холод, IT Shield group, Технічний директор
  139. Ihor Shastitko, Microsoft, Evangelist
  140. Віталій Роговик, EPAM, QA
Зареєструватися на конференції