Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

Сталевий Бубен - XIII «Майже п’ятниця»

Дата проведення 2017-11-18
Ціна 300 грн, бороданям у светрах -50%

Час Доповідач Компанія Тема .pdf
09:00-09:30 Реєстрація, вітальна кава
9:30-11:00 Вадим Попов Comparex

Відновлення роботи ІТ інфраструктури після вірусу "Petya" (1)
Можливості захисту від вторгнення Microsoft Azure (2)
Резервне копіювання даних в Microsoft Azure (3)

.pdf (1)
.pdf (2)
.pdf (3)
11:00-11:50 Ігор Шастітко Microsoft Історія одного проекту гібридної хмари – сценарії, помилки і вирішення співіснування 2х інфраструктур – on-premises та Azure Cloud. .pdf
11:50-12:20 Андрій Шип Comparex

Загрози безпеки  UC & VoIP і способи захисту.
Основні види атак і способи захисту Cisco UCM.

.pdf
12:20-13:10 Володимир Грицан Romad Життя в пост-антивірусному просторі .pdf
13:10-14:00 Перерва на обід
14:00-14:30 Конкурс на кращого адміна
14:30-15:00 Вячеслав Шершнев Comparex ISE TACACS+. Конфігурація для мережевих пристроїв на базі Cisco IOS .pdf
15:00-15:50 Володимир Білик Abto Software  Побудова і оптимізація Elasticsearch кластера для роботи з мільйонами документів. .pdf
15:50-16:25 Дмитро Жучко Comparex Система контролю доступу до корпоративної мережі на базі Cisco ISE .pdf
16:25-17:15 Олександр Вільчинський Symphony Solutions DevOps future trends .pdf
17:15-18:00 Дмитро Лозовицький Kresalo. Керівник - підлеглий: конфлікти світоглядів та методи їх упередження і подолання .pdf
18:00-22:00 AfterParty (47 Pab)

 

* * *

P.S. Бороданям у спідничках, овації та вхід - безкоштовно!

* * *

Хочу виступити зараз!


Маршрут з головного залізничного вокзалу до конференц-залу



Маршрут з конференц-залу до 47Pub - afterparty!


Вже зареєстровано: 108

  1. Павло Харамбура, Asign, PM
  2. Володимир Огінок, Comparex, Technical support
  3. Тарас Макарик, ПАТ "ВГП" м.Луцьк, Керівник ІТ відділу
  4. Олександр Алєксєєнко, Cinegy Systems LLC, Системний адміністратор
  5. Роман Нетак, ТОВ "Ферозіт", Керівник ІТ відділу
  6. Назар Коваль, Intellias, SysOdmin :)
  7. Олександр Тимчишин, Dev-Pro, DevOps
  8. Дмитро Тур, ROFL, LOL
  9. Микола Коркішко, Kresalo., CEO
  10. Дмитро Мельник, COMPAREX, Managed Services Director
  11. Дмитро Олійник, LOOMLOGIC, DevOps
  12. Андрій Баглай, dedicatted, Devops Engineer
  13. Артур Асафатов, LOL, LOL
  14. Олексій Сінотов, Транс-сервіс-1, ІТ
  15. Олександр Голубенко, COMPAREX Ukraine, 1st line IT Support Team Lead
  16. Vitaliy Vitchenko, N-iX, IT Director
  17. Андрій Лісков, N-iX, System administrator
  18. Тарас Юхема, Comparex, Senior IT Support Specialist
  19. Ярослав Семків, Comparex Ukraine, L1 service engineer
  20. Mykola Tsybulko, Comparex Ukraine, L1 Support Engineer
  21. Андрій Пирог, Bazabet, Керівник технічного відділу
  22. Ростислав Загвойський, SoftServeInc, Software Engineer
  23. Petro Matviichuk, Echovox SA, IT Administrator
  24. Святослав Царюк, Гефелє Україна, Системний адміністиатор
  25. Роман Заставний, Comparex, KAM
  26. Тарас Щур, НЕК Укренерго Західна ЕС, Провідний інженер з комп'ютерних систем
  27. Сергій Лахно, Comparex, Service Engineer
  28. Сергій Тимура, Лео-ІТ, Адмін
  29. В'ячеслав Городний, Оліяр, System Administrator
  30. Ivan Skvortsov, N-iX, Lead System Administrator
  31. Антон Поліщук, IT-Premium, System Engineer
  32. Konstantyn Kashchuk, Volia, Admin
  33. Андрій Олійник, Lohika, Tech Lead
  34. Андрій Новосад, Peterson Systems LLC, IT Architect
  35. Roman Delimarskyi, Comparex, Service Desk 1 Line support
  36. Андрій Голінський, ПАТ ІдеяБанк, системний адміністратор
  37. Павло Зелінський, Альфа Експо, Системний адміністратор
  38. Антон Сардига, Бідолашний Йорік, Системний Адміністратор
  39. Віталій Кулініч, N-IX, Information Security Engineer
  40. Галина Лещевич, ProSteer Group, network engineer
  41. Тарас Федчук, IT service Prosteergroup, Системний адміністратор
  42. Levko Kravchuk, SoftServe, DevOps
  43. Віктор Качан, SS, Software Engineer
  44. Юрій Консевич, ПП "Оліяр", Системний адміністратор
  45. Олег Гапон, Comparex, Level 1 IT Support Engineer
  46. Орест Івах, КДЛ, керівник інформаційного відділу
  47. Володимир Іськович, NG Optics, менеджер
  48. Володя Сахман, Exelegent, System Administrator
  49. Дима Чернозем, Bazabet, IT specialist
  50. Volodymyr Shynkar, Symphony Solutions, DevOps Engineer
  51. Andrii Mikulskyi, Cypress, IT-Engineer
  52. Віталій Шинкар, EPAM Systems, системний інженер
  53. Dmytro Levitskyi, LimeLight Networks, System Administrator
  54. Сергій Тарасов, Lviv City Council, admin
  55. Михайло Корвегін, МПП ВКФ Гелікон, IT Director
  56. Зоряна Островська, МПП ВКФ Гелікон, Системний адміністратор
  57. Олександр Лапчук, КТС, системний адміністратор
  58. Андрій Дідун, ТДБ, інженер
  59. Рострига Артур, freelance, php
  60. Василь Ковбак, TicketsUA, Developer
  61. Pavlo Pontus, Eleks, DevOps Engineer
  62. Микола Овчінніков, DevOps, DevOps envgineer
  63. Вадим Литвинов, Vimpelcom global services Ukraine VEON, IT infrastructure manager
  64. Роман Пасічник, Polimedyka, It
  65. Валентин Будкін, JetRuby, Project manager
  66. Volodymyr Hanzha, ITTC, CEO
  67. Олександр Білоцький, Individual entrepreneur, Implementation department
  68. Іван Кіт, приватна особа, DevOps
  69. Михайло Вавринюк, DutchBlue., System engineer
  70. Андрій Тандиряк, Soft-Ko, Developer
  71. Oleg Strogush, JABIL, IT Support Specialist
  72. Олександр Юрченко, ТОВ "Ферозіт", Системний адміністратор
  73. Андрій Андрієвський, Lvivsoft, 1Lvl Helpdesk Engineer
  74. Роман Даник, SystemOne (MagneticOne Group), System Administrator & Security Officer
  75. Дмитро Снігарук, ПрАТ Володимир - Волинська птахофабрика "Чебатурочка", Системний адміністратор
  76. Andriy Zarevych, Eleks, System Administrator
  77. Andriy Demkovych, Corevalue, SysAdmin
  78. Петро Пахолюк, КТС, Системний адміністратор
  79. Тарас Антонюк, ТзОВ "Гербор-холдінг", Системний адміністратор
  80. Шаннар де Кассал, COI marketing & software, IT Engineer
  81. Андрій Ковальчук, Corevalue, Системний адміністратор
  82. Dmytro Yakovchuk, P1K Accelerator, Linux System Administrator
  83. Орест Канюк, Team Technologies, System administrator
  84. Ігор Плещук, null, System Engineer
  85. Юрій Бондар, CoreValue, Network Administrator
  86. МИХАЙЛО ГАРБАР, МЕДІА СЕРВІС, керівник тех.відділу
  87. Олександр Мазур, ОП Ужгородський коньячний завод, Менеджер ІТ
  88. Андрій Бойко, Медіа Сервіс, Системний адміністратор
  89. Андрій Чабіна, ROMAD Systems, сервісний інженер
  90. Тарас Руденко, ROMAD, Старший адміністратор
  91. Галина Бійчук, TV"Rozumniki@, старший науковий співробітник
  92. Василів Богдан, VR Cube, Сисадмін
  93. Василь Даник, Synergia Pharm, Системний адміністратор
  94. Sviatoslav Turianchyk, iDalko, System administrator
  95. Михайло Лигирда, westeurotele.com, Одмін
  96. Роберт Гедеон, ТзОВ "СВТ-КОМ", Інженер інформаційно-телекомунікаційних систем
  97. Yaroslav Karpiy, Freelance, IT
  98. Сергій Ситарський, Транс-Сервіс-1, ІБ
  99. Роман Заставний, Компарекс, КАМ
  100. Максим Шевчук, KTC, Системний Адміністратор
  101. Сергій Качановецький, ТОВ "Нейл", Начальник відділу ІКС
  102. Дмитро Нагородний, ТОВ "Нейл", Інженер з КС
  103. Тарас Максимович, сам собі, адмін
  104. Андрій Трофимчук, Not disclosed, Not disclosed
  105. Роман Левко, IOV42 Limited, DevOps Engineer
  106. Сергій Расулов, КРАМ, Технік
  107. Denys Kravchenko, Global Shared Service Center of Veon Group, CISO
  108. Пришляк Олександр, SystemOne (MagneticOne Group), Systems Engineer