Організатор
Генеральний партнер
Мультимедіа партнер

Сталевий Бубен - XII «Хмари та інше»

Дата проведення 2017-05-20
Ціна 300 грн, бороданям у светрах -50%

Попередній розклад - ще все може трішки змінитися

Час Доповідач Компанія Тема .pdf
09:00-09:30 Реєстрація, вітальна кава
09:30-10:15 Ігор Шастітко Microsoft Огляд основних напрямків захисту хмарних рішень - захист інфраструктури на платформі Azure IaaS. Практичні рекомендації .pdf
10:20-11:20 Сергій Стеценко Oracle
Використання обчислювальних ресурсів у хмарі Оракл .pdf
11:25-11:55 Олександр Барановський Секьюр Сервіс Сучасні засоби веб-контент-фільтрації, захист від зловмисних програм на базі продукту від Secure Service .pdf
12:00-12:45 Ігор Шастітко Microsoft Огляд основних напрямків захисту хмарних рішень - захист аутентифікації, пристроїв та даних з використанням пакету Microsoft Enterprise Mobility + Security (EMS). Практичні рекомендації .pdf
12:50-13:30 Перерва на обід
13:35-14:00 Конкурс на кращого з кращих згідно високих критеріїв
14:05-14:35 Василь Кострюков Infinidat Інновації в системах зберігання – коли залізо однакове, ПЗ рулить. .pdf
14:40-15:15 Максим Аношко Netwell-Ukraine Оптимізація правил доступу до сегментів мережі на базі комплексу Tufin TOS .pdf
15:15-16:15 Кирило Богуш, Ростислав Трач HPE, "Peterson Systems" Огляд продуктів та рішень HPE Aruba .pdf
16:15-16:45 Володимир Бус Сюрприз, як і минулого разу Дискусія на тему безпеки ---
16:50-17:30 Дмитро Лозовицький kresalo. Секрети прийняття ефективних рішень
17:35-18:00 Сиров Євгеній IT-Premium Використання Asterisk у компаніях 300+ працівників та її інтеграція з Active Directory .pdf
18:00-22:00 AfterParty (47 Pab)


* * *

P.S. Бороданям у спідничках, овації та вхід - безкоштовно!

* * *

Хочу виступити наступного разу!


Маршрут з головного залізничного вокзалу до готелю Дністер



Вже зареєстровано: 134

  1. Володимир Притула, EchoUA, Developer
  2. Роман Олійник, Asign, Front-end dev
  3. Микола Коркішко, Exelegent, CTO
  4. Marta Glinska, KindGeek, QA
  5. Михайло Данилюк, DataArt, System Administrator
  6. Остап Соколовський, Bader Ukraine, CIO
  7. Андрій Мікульський, Cypress, IT Engineer
  8. Юрій Адамович, LvivSoft, System Engineer
  9. Роман Нетак, ТОВ "Ферозіт", Керівник ІТ відділу
  10. Олександр Місюра, ТОВ "Кроноспан УА", системний адміністратор
  11. Олесандр Щербина, ostware-services, NE
  12. Володимир Грещук, ЛКП "Залізничнетеплоенерго", системний адміністратор
  13. Олександр Алєксєєнко, Cinegy Systems LLC, Системний адміністратор
  14. Михайло Кропива, SoftServe, InfoSec manager
  15. Михайло Гарбар, Медіа Сервіс, керівник відділу
  16. Рострига Артур, freelance, php
  17. Ігор Жеребух, T.B.Fruit, Спеціаліст з інформаційної безпеки
  18. Levko Kravchuk, SoftServe, DevOps
  19. Павло Бруссо, Relevant Software, System Administrator
  20. Andriy Tverdokhlib, Ostware, system administrator
  21. Lenkadit, google, Lenkadit
  22. Олександр Тимчишин, Dev-Pro, DevOps
  23. Ольга Коркішко, Singularity technologies, Project manager
  24. Роман Баран, Техніка для бізнесу, системний адміністратор
  25. Тарас Купибіда, Exelegent, Network engineer
  26. Тарас Макарик, ПАТ "ВГП" м.Луцьк, Керівник ІТ відділу
  27. Ігор Челноков, INQT Media Inc., System Admin
  28. Володимир Врублевський, SoftServe, DevOps
  29. Artem Serdiuk, _, _
  30. Сергій Тарасов, Міський центр інформаційних технологій, Зам.зав.гол.адмін
  31. Stanislav Siarkevych, GlobalLogic, Network test engineer
  32. Роман Костів, ТзОВ "Євроуніверсал", Системний адміністратор
  33. Андрій Бойко, Медіа Сервіс, Системний адміністратор
  34. Віталій Шинкар, EPAM Systems, системний інженер
  35. Андрій Борис, АТ "Ощадбанк", керівник групи
  36. Павло Понтус, Eleks, DevOps Engineer
  37. Олексій Фоменко, Auspex, Системний адміністратор
  38. Олександр Пилипчук, UK2, L3 support engineer
  39. Ігор Дудко, Exelegent, Helpdesk support
  40. Vitalii Boldin, Intellias, DevOps engineer
  41. Ілля Фіцула, ELEKS, DevOps Engineer
  42. Ігор Луцишин, _, Системний адміністратор
  43. Олександр Юрченко, Ферозіт, Системний адміністратор
  44. Yurii Yasinskyi, ELEKS, DevOps Engineer
  45. Ihor Bouts, Exelegent, helpdesk
  46. Сергій Пісний, ТОВ "Софткей-Україна", Керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами
  47. Володимир Іськович, Техніка для бізнесу, Pre-Sale
  48. Mykola Ovchinnikov, Eleks, DevOps Engineer
  49. Андрій Лашта, ZS, sysadmin
  50. Andrii Meshkov, Softkey UA, Microsoft Brand Manager
  51. Andrii Vilgutskyi, Artelogic, Software Engineer
  52. Andrii Burda, Artelogic, Software Engineer
  53. Oleg Strogush, JABIL, IT Support Specialist
  54. Володимир Марковський, Інтегрі, ІТ-архітектор
  55. Mariia Kozbur, eMagicOne, Системний адміністратор
  56. Павло Харамбура, Asign, PM
  57. Petro Matviichuk, Echovox SA, IT Administrator
  58. Дмитро Тур, ROFL, LOL
  59. Віктор Кльоба, Райффайзен Банк Аваль, ІТ Менеджер
  60. Victor Dronov, Vector BCO, freelance
  61. Андрій Свінціцький, Exelegent, Системний Адміністратор
  62. Микола Артемишин, Exelegent, Linux Engineer
  63. Володимир Ріпецький, Exelegent, Системний адміністратор
  64. Володимир Сахман, Exelegent, Системний Адміністратор
  65. Ростислав Когут, exelegent, системний адміністратор
  66. Микола Пелип, Exelegent, Layer 2 engineer
  67. Віталій Княгницький, SoftServe, DevOps Engineer
  68. Василь Даник, Synergia Pharm, Системний адміністратор
  69. Антон Полищук, IT-Premium, системный инженер
  70. Олександр Пузько, IT Premium, CTO
  71. Вадим Миколайчук, IT-Premium, Керівник другої лінії підтримки
  72. Volodymyr Shynkar, Symphony Solutions, DevOps Engineer
  73. Юрій Олійник, Медіахолдинг ЗІК, системний адміністратор
  74. Олег Мельничук, SoftServe, IT Support Engineer
  75. Сергій Панчук, Спектр-технології, ІТ
  76. Назар Коваль, Intellias, SysOdmin :)
  77. Віктор Волощак, -----, -----
  78. Валентин Чоп, -, -
  79. Oleg Prysiazniuk, GeeksForLess, Senior System Administrator
  80. Андрій Грущак, Ukrinsoft, Системний адміністратор
  81. Сергій Лахно, Comparex, Service Engineer
  82. В'ячеслав Городний, Оліяр, System Administrator
  83. Макс Леськів, Icelogic, Системний адміністратор
  84. Орест Четирбук, icelogik, адмін
  85. Андрієвський Андрій, Exelegent, Системний Адміністратор
  86. Alexander Fradynskiy, Noltic, DevOps
  87. Христина Полтавець, Exelegent, Purchasing agent
  88. Тарас Кузьмук, Exelegent, Network technician
  89. Наталія Кузьмук, "ТД Бойчак", Програміст
  90. Дмитро Олійник, SEVEN, Administrator IT System
  91. Андрій Бобрович, OnApp, L2 support engineer
  92. Андрій Новосад, Peterson Systems LLC, IT Architect
  93. Сергій Тимура, Лео-ІТ, Адмін
  94. Валентин Будкін, КТС, іт-директор
  95. Олександр Лапчук, КТС, системний адміністратор
  96. Петро Пахолюк, KTC, Сис. адмін
  97. Михайло Ємельянов, KTC, Системний адміністраторн
  98. Віталій Шульжук, KTC, Системний адміністратор
  99. Andriy Zarevych, Eleks, System Administrator
  100. Дмитро Демянчук, КТС, керівник відділу
  101. Ігор Плещук, null, System Engineer
  102. Олег Біжик, ПрАТ Нова Лінія, Адміністратор системи
  103. В'ячеслав Мельник, КТС, акаунт-менеджер
  104. Михайло Логвиненко, Lvivsoft, System Administrator
  105. Vasyl Pylypiv, GlobalLogic, Network QA enginner
  106. Vitaliy Vitchenko, N-iX, IT Director
  107. Мар'ян Семен, ФОП Семен М. І., ФОП
  108. Роман Сиротинський, SoftServe, Communications administrator
  109. Олег Микицей, ПАТ "Івано-Франківськцемент", заступник начальника відділу програмного забезпечення
  110. Роман Потоцький, UCU, Admin
  111. Тарас Луцюк, Sombra, системний адміністратор
  112. Середенко Юлiя, outsourcing, Analyst / Integration specialist (web). System administrator (in the past)
  113. Василь Максимович, Hlibprom, Провідний фахівець відділу адміністрування
  114. Зіновій Дзюбан, Концерн Хлібпром, Провідний фахівець відділу адміністрування
  115. Андрій Гудков, Концерн Хлібпром, Директор з ІТ
  116. Володимир Припін, ПрАТ Концерн хлібпром, заступик начальника ВТПК
  117. Богдан Глібовицький, Техно-Ресурс, Інженер
  118. Святослав Царюк, Гефелє Україна, системний адміністратор
  119. Віталій Курішко, Conscensia, System Administrator
  120. Олексій Савін, SoftServe, DevOps
  121. В'ячеслав Ковалевський, ISM-Ukraine, system administrator
  122. Василь Ковбак, TicketsUA, Developer
  123. Mykhaylo Stefanyuk, SoftServe Inc., Unix/Virtualization Team Technical Leader
  124. Volodymyr Ostapchuk, ІТ-Техноресурс, Hardware Support Engineer
  125. Dmytro Minaiev, N-iX, Senior Network/Linux Administrator
  126. Дмитро Нагородний, ТОВ "Нейл", Інженер з КС
  127. Сергій Качановецький, ТОВ "Нейл", Начальник відділу ІКС
  128. Олександр Следь, Mirascope, employee
  129. Василь Лупиніс, Mirascope, employee
  130. Володимир Коваль, ФОП Коваль В.В., Консультант
  131. Дмитро Мельник, COMPAREX, Managed Services Director
  132. Тарас Федусь, Exelegent, Office 365 Engineer
  133. Mykola Marych, PRJSC CONCERN KHLIBPROM, sysadmin
  134. Ростислав Цейко, PLVISION, IT director