QR code
not published
DIGIKUPON.COM
Організатор
Ексклюзивний партнер
Мультимедіа партнер

Сталевий Бубен - XI «Holy Random»

Дата проведення 2016-11-12
Ціна 200 грн, бороданям у светрах -50%

Попередній розклад - ще все може трішки змінитися

Час Доповідач Компанія Тема .pdf
09:30-10:00 Реєстрація, вітальна кава
10:00-10:55 Сергій Осауленко Template Monster Правильне налаштування CAPsMAN на RouterOS .pdf
11:00-11:55 Володимир Бус *сюрприз :) Протидії хакерським деструктивним впливам з позиції державних органів .pdf
12:00-12:55 Андрій Шеффер Техніка для Бізнесу Зміна підходів до ІТ. Cisco Meraki .pdf
13:15-13:45 Перерва на обід
13:45-14:00 Конкурс на кращого адміна
14:00-14:55 Владислав Радецький БАКОТЕК Дискусія на тему інформаційної безпеки .pdf
15:00-15:55 Олександр Демченко Wargaming.NET | PershaStudia Is Wi-Fi Enterprise so perfect? .pdf
16:00-16:55 Дмитро Лозовицький kresalo. "Спільна мова" - проста реальність у не простому ІТ світі! .pdf
17:00-17:55 Валентин Будкін КТС Network Administration Virtualized - пульт керування мережевою інфраструктурою .pdf
18:00-22:00 AfterParty (47 Pab)

 

* * *

P.S. Бороданям у спідничках, овації та вхід - безкоштовно!

* * *

Хочу виступити зараз!


Маршрут з головного залізничного вокзалу до конференц-залу



Маршрут з конференц-залу до 47Pub - afterparty!


Вже зареєстровано: 119

  1. Олександр Тимчишин, Dev-Pro, DevOps
  2. Назарій Уніят, ZoomSupport, Системний адміністратор
  3. Alexandr Kolesnikov, ZEO, SE
  4. Дмитро Цимбал, ZoomSupport, Системний адміністратор
  5. Андрій Лашта, ZS, sysadmin
  6. Володимир Огінок, Comparex, Technical support
  7. Андрій Бобрович, free, Support engineer
  8. Остап Соколовський, Bader Ukraine, CIO
  9. Назар Коваль, Intellias, SysOdmin :)
  10. Volodymyr Okhalskyi, EPAM Systems, .NET Software Engineer
  11. Volodymyr Shynkar, Symphony Solutions, DevOps Engineer
  12. Віталій Шинкар, EPAM Systems, Systems Engineer
  13. Andriy Demkovych, Corevalue, IT Director
  14. Mykola Korkishko, Kresalo., CEO
  15. Андрій Свінціцький, Exelegent, Системний Адміністратор
  16. Volodymyr Sakhman, Intelmart, CTO
  17. Ihor Bouts, Exelegent, helpdesk
  18. Юрій Адамович, EPAM, DevOps
  19. Petro Matviichuk, Matic, DevOps
  20. Орест Четирбук, icelogik, сис адм
  21. Володимир Процайло, E, IT Expert
  22. Ігор Плещук, null, System Engineer
  23. Михайло Кропива, SoftServe, InfoSec manager
  24. Vitaliy Vitchenko, N-iX, IT Director
  25. Юрій Жехович, Geek-Smart, Founder, CEO, Owner, Geek
  26. Максим Мусієнко, Міст Тур, Сисадмін
  27. Олександр Алєксєєнко, Cinegy Systems LLC, Системний адміністратор
  28. Олександр Молодченко, Innocode AS, System Administrator
  29. Ihor Semkiv, Relevant Software, System Administrator
  30. Юрій Бочуляк, 7, Sysadmin
  31. Роман Баран, Техніка для бізнесу, системний адміністратор
  32. Віталій Курішко, Conscensia, System Administrator
  33. Антон Сардига, Бідолашний Йорік, Системний Адміністратор
  34. Vitalii Bendyna, video intelligence AG, System engineer
  35. Олексій Діденко, SmartGamma, Sysadmin
  36. Михайло Корвегін, МПП ВКФ Гелікон, IT Department Lead
  37. Зоряна Островська, МПП ВКФ "Гелікон", системний адміністратор
  38. Андрій Мікульський, Cypress, IT Engineer
  39. Наталія Яромич, Кемікал Захід, технолог
  40. Максим Леськів, icelogic, сис.адмін
  41. Юрій Консевич, ПП "Оліяр", Системний адміністратор
  42. Victor Dronov, Vector BCO, freelance
  43. Олексій Сінотов, Транс-сервіс-1, сис.адм
  44. Роман Костів, ТзОВ "Євроуніверсал", Системний адміністратор
  45. Володимир Грещук, ЛКП "Залізничнетеплоенерго", Системний програміст :) (сисадмін)
  46. Олександр Костюк, Tb Fruit, Інженез з комп'ютерних систем
  47. Mykola Marych, PRJSC CONCERN KHLIBPROM, sysadmin
  48. Ігор Жеребух, T.B. Fruit, Спеціаліст з інформаційної безпеки
  49. Володимир Врублевський, SoftServe, DevOps
  50. Володимир Іванець, Exelegent, Системний адміністратор
  51. Тарас Купибіда, Exelegent, Network engineer
  52. Олесандр Щербина, ostware-services, NE
  53. Олександр Пилипчук, UK2, L3 Support Engineer
  54. Михайло-Віктор Сцельніков, Auspex, Інженер комп"ютерних систем
  55. Віра Олейник, Auspex, інженер з автоматизованих систем керування виробництвом
  56. Віктор Заяць, Cleaning-Pro, system administrator
  57. Сергій Чеботарь, Самозайнятий, Команданте
  58. Андрій Баглай, dedicatted, Devops Engineer
  59. Сергей Осауленко, Template Monster, Сисадмин
  60. Андрій Борис, АТ "Ощадбанк", керівник групи телекомунікацій
  61. Сергій Тимура, Лео-ІТ, Адмін
  62. Павло Бруссо, Relevant Software, System Administrator
  63. Sergiy Goltyapin, Intersono, Sysadmin
  64. Ігор Луцишин, _, Системний адміністратор
  65. Artem Serdiuk, _, _
  66. Orest Kanyuk, Team Technologies, System administrator
  67. Andrii Vilgutskyi, Artelogic, Software Engineer
  68. Роман Нетак, Ферозіт, Керівник ІТ відділу
  69. Олександр Юрченко, Ферозіт, Системний адміністратор
  70. Ігор Крочак, Укрпошта, інженер з програмного забезпечення
  71. Святослав Прокопик, ДП"Карпатський ЕТЦ", інженер-системотехнік
  72. Alexander Fradynskiy, Noltic, DevOps
  73. Тарас Макарик, ПАТ "ВГП" м.Луцьк, Керівник ІТ відділу
  74. Володимир Іськович, Технології для бізнесу, PreSale
  75. Святослав Данильців, noname, шукаю щось не знати що, шукаю десь не знати де
  76. Сергій Здищук, ТОВ Софтвер Сапорт, Адміністратор системи
  77. Тарас Бучко, Techmagic, System administrator
  78. Костянтин Лазаренко, Steel Kiwi Inc., DevOps Engineer
  79. Ян Муравський, ТзОВ ОПК Планета здоров'я, адміністратор систем
  80. Володимир Форостина, Динамікс Телеком, менеджер
  81. Олег Шабат, RawaNet, Системний адміністратор
  82. Marta Glinska, KindGeek, QA
  83. Роман Даник, SystemOne (MagneticOne Group), System Administrator & Security Officer
  84. Mariia Kozbur, eMagicOne, Системний адміністратор
  85. Василь Даник, Комп'ютерной магазин "Авенір", Енікейщик
  86. Віталій Оверко, Romexsoft, Різноробочий
  87. Ян Муравський, ТзОВ ОПК Планета здоров'я, адміністратор систем
  88. Святослав Олійник, Львівхолод, Адміністратор комп'ютерного обладнання
  89. Сергій Мельник, MEV LLC, DevOps
  90. Andrey Yushkov, QuartSoft, System engineer
  91. Andrey Ivakhnenko, Quartsoft, DevOps
  92. Олег Швед, skyDSL, Технічний директор
  93. Анна Піскун, ELEKS, Руководитель отдела
  94. Антон Пінчук, ELEKS, Системний Адміністратор
  95. Vadim Nagirniak, Seven, Front-end developer
  96. Василь Максимович, ПАТ Концерн Хлібпром, Системний адміністратор
  97. Іван Долюк, Relevant Software, DevOps
  98. Мар'ян Семен, ФОП Семен М. І., ФОП
  99. Олексій Савєльєв, CoreValue, Network Administrator
  100. Олександр Місюра, ТОВ "Кроноспан УА", системний адміністратор
  101. Сергій Рольський, DevCom Ltd., System administrator
  102. Віталій Бондарук, еуіе, Ops
  103. Христина Полтавець, Exelegent, Purchasing agent
  104. Тарас Кузьмук, Exelegent, Network technician
  105. Юрій Бахур, Bader Ukrane, Системний адміністратор
  106. Андрій Буханський, OnApp, L3 Support Engineer
  107. Сергій Мадюдя, МобіЖЖЖУК, Адміністратор системи відділу ІТ
  108. Ярослав Юрта, DevCom, System Administrator
  109. Юрій Олійник, Медіахолдинг ЗІК, системний адміністратор
  110. Сергій Свириденко, Медіахолдинг ZIK, системний адміністратор
  111. Сергій Тарасов, Міський центр ІТ, Зав. Сектору ІТ інфраструктури
  112. Володимир Труба, Exelegent, Системний адміністратор
  113. Andriy Zarevych, Eleks, System Administrator
  114. Serhiy Kachanovetskiy, ТОВ "Нейл", Начальник відділу ІКС
  115. Дмитро Нагородний, ТОВ "Нейл", Інженер з КС
  116. Віталій Корсунь, SoftServe
  117. Юстина Гриник, SoftServe
  118. Михайло Плеша, SoftServe
  119. Володимир Коваль, ФОП Коваль В.В., Консультант