QR code
not published
DIGIKUPON.COM
Організатор
Ексклюзивний партнер
Мультимедіа партнер

Сталевий бубен - IX «Твоя ІТ-Фортеця. Захисти свою мережеву структуру від загроз»

Дата проведення 2015-04-04
Ціна 100 грн, бороданям у светрах -50%

Час Доповідач Компанія Тема
10:00-10:30 Реєстрація, вітальна кава
10:30-11:30 Здор Володимир SafeNet, представник в країнах СНД Захист каналу передачі даних та інфраструктури організації
11:30-12:30 Тім Карпінскій VX Heaven, співзасновник UISG Помилка 504 - мотиви, профiт та два пiнги
12:30-13:00 Перерва на каву
13:00-13:45 Максим Аношко Netwell Ukraine, системний інженер Комплекс рішень по боротьбі, аналізу та візуалізації DDoS загроз в мережі
13:45-14:45 Ілля Коваленко A10, представник виробника Next-Generation Application Delivery Controller. Забезпечення працездатності, оптимізація і безпека
14:45-15:15 Перерва на каву
15:15-16:00 Євген Шульга Allot, спеціаліст по обладнанню Deep Packet Inspection. Глибокий аналіз та візуалізація трафіку в корпоративних  та операторських мережах
16:00-17:00 Артем Кирилов IXIA, представник в країнах СНД Підсистема доступу до реплікації та віддзеркалення трафіку, як новий обов’язковий елемент мережевої інфраструктури


Переглянути збільшену карту


Маршрут з головного залізничного вокзалу до готелю


Переглянути збільшену карту

Вже зареєстровано: 128

  1. Максим Юстус, NWU, Натхненник
  2. Володимир Огінок, ТОВ "Смарт Саппорт", Ст. системний адміністратор
  3. Остап Соколовський, Bader Ukraine, CIO
  4. Володимир Процайло, E, IT Expert
  5. Ruslan Tsynko, Megakom, Sys. Admin.
  6. Тарас Макарик, ПАТ "ВГП" м.Луцьк, Керівник ІТ відділу
  7. Володимир Іськович, D-Link, менеджер
  8. Ростислав Добрянський, Metacom, Project Manager
  9. Dmytro Tur, SEVEN, Head of PMO
  10. Володимир Врублевський, ТРК Люкс, DevOps
  11. Volodymyr Okhalskyi, EPAM Systems, .NET Software Engineer
  12. Володимир Литвин, N-iX USA, DevOps
  13. Володимир Віткалюк, Росан-агро, іт
  14. Олекснандр Третяк, VPS.net, L3 support engineer
  15. Марина Рябец, BUNET, тестировщик
  16. Ігор Семенюк, укртелеком, нач дільниці
  17. Sergiy Goltyapin, Intersono, Sysadmin
  18. Petro Matviichuk, Matic, DevOps
  19. Виктор Быстров, Информюст, Начальник отдела
  20. Віктор Кльоба, Райффайзен Банк Аваль, ІТ Менеджер
  21. Галина Бійчук, TV"Rozumniki@, старший науковий співробітник
  22. Victor Dronov, Vector BCO, freelance
  23. Андрій Климух, Зеніт. Цифрова техніка, директор
  24. Андрій Бобрович, ТзОВ "Ерікполь", Computer Service Engineering
  25. Тарас Купибіда, Exelegent, Network engineer
  26. Костянтин Скрага, ТОВ "Сальве-Львів", Системний адміністратор
  27. Тарас Щур, НЕК "Укренерго" Західна ЕС, Провідний інженер з комп'ютерних систем
  28. Роман Ковалишин, ТОВ "Юніленд УКРАЇНА", системний адміністратор
  29. Орест Четирбук, icelogik, сис адм
  30. Юрій Попик, Юлайнс, Директор
  31. Тарас Кухар, 1, 1
  32. Михайло Сало, Uk2Group, Infrastructure engineer
  33. Roman Demachkovych, Cloud Alchemy, DevOps
  34. Мар'ян Семен, ФОП Семен М. І., ФОП
  35. Sergey Beduev, Proton Solutions LTD, Network Engineer
  36. Vitalii Trotsenko, Itera Consulting Ukraine, Technical Consultant
  37. Vitaliy Bendyna, Viewster AG, System engineer
  38. Юрко Матняк, "ГРАФ Колл-центр", Системний адміністратор
  39. Юрій Консевич, ПП "Оліяр", Системний адміністратор
  40. Vitaliy Vitchenko, N-iX, IT Director
  41. Dmytro Minaiev, N-iX, Senior Network/Linux Administrator
  42. Віктор Золочевський, WebTrust Ukraine, директор
  43. Іван Гевак, IT-GEN, TD
  44. Василь Даник, Synergia Pharm, Системний адміністратор
  45. Олександр Майстренко, Група компаній МУК, Керівник департаменту комплексних рішень
  46. Oleksandr Kravchenko, MUK, Product Manager
  47. Віктор Качан, SS, Software Engineer
  48. Валентин ЧОП, ITD, anykey assistant
  49. Олексій Сінотов, Транс-сервіс-1, сис.адм
  50. Андрій Шеффер, Техніка для бізнесу, Консультант
  51. Roman Pavlyuk, SoftServe Inc., Product Manager
  52. Володимир Назаренко, Ixia, Regional Sales Manager
  53. Сергій Мадюдя, МобіЖЖЖУК, Адміністратор системи відділу ІТ
  54. Юрій Бочуляк, 7, Sysadmin
  55. Тарас Хомко, Тернопільський обласний центр по нарахуванню та контролю за здійсненням соціальних виплат, Провідний інженер відділу технічного забезпечення
  56. Alexander Fradynskiy, Noltic, DevOps
  57. Юрій Бахур, Bader Ukrane, Системний адміністратор
  58. Микола Гінгін, Медіа Сервіс, інженер
  59. Вадим Подовалов, Медіа Сервіс, Керівник web-відділу
  60. Юрій Гатупов, АРС Інтеграція, Директор
  61. Oleg Strogush, JABIL, IT Support Specialist
  62. Андрій Мирошниченко, ПАТ АКБ Львів, начальник відділу
  63. Роман Даник, SystemOne (MagneticOne Group), System Administrator & Security Officer
  64. Жанна Строгуш, Флекстронікс, Менеджер з постачання
  65. Ivan Kit, приватна особа, DevOps
  66. Віталій Шинкар, EPAM Systems, Systems Engineer
  67. Андрій Мікульський, Cypress, IT Engineer
  68. Volodymyr Shynkar, Symphony Solutions, DevOps Engineer
  69. Роман Баран, ТДБ, адміністратор
  70. Yuliy Sechynskyy, SoftServe, DevOps
  71. Ігор Плещук, DevCom, Sustem Administrator
  72. Artem Serdiuk, _, _
  73. Олексій Міснік, ДССЗЗІ, Системний адміністратор
  74. Артур Асафатов, -, -
  75. Василь Нікітюк, КПФ ТОВ "7 Днів", системний адміністратор
  76. Василь Скальський, "Техніка Electronics", Системний адміністратор
  77. Mykola Perehinets, SoftServe, Inc., InfoSec Application Administrator
  78. Михайло Кропива, SoftServe, InfoSec manager
  79. Mykhaylo Stefanyuk, SoftServe Inc., Unix/Virtualization Team Technical Leader
  80. Заяць Роман, 1, 1
  81. Максим Прокопов, IT-Premium, директор
  82. Андрій Буханський, OnApp, L3 Support Engineer
  83. Назар Мельничук, ТімТек, Фронтенд девелопер
  84. Stanislav Syarkevich, SoftServe, IT support
  85. Олександр Пузько, IT Premium, CTO
  86. Роман Чавс, INTC, Інженер
  87. Роман Драпак, ПрАТ"Тернопільський молокозавод", системний адміністратор
  88. Yury Vladarchyk, ITBiz, Network Engineer
  89. Ярослав Юрта, DevCom, System Administrator
  90. Вадим Коваленко, Кернел, Керівник служби ІТ
  91. Роман Левко, КРАМ, Інженер
  92. Ігор Челноков, INQT Media, Inc., System Administrator
  93. Vitalii Turovets, Self-employed, IT Expert
  94. Віктор Рижко, ПАТ "Львівський холодокомбінат", Інженер з налагодження ПЗ
  95. Андрій Новосад, Peterson Systems LLC, IT Architect
  96. Юрій Сапегін, Shape design studio, директор
  97. Стиран Володимир, Berezha Security, Директор з операцій
  98. Андрій Салабай, ПАТ "Львівський холодокомбінат", Cистемний адміністратор
  99. Олег Коновал, ТОВ "EМ АЙ АЙ ТІ", главный системный администратор
  100. Александр Крикуненко, ТОВ "EМ АЙ АЙ ТІ", главный инженер
  101. Олександр Алєксєєнко, Cinegy Systems LLC, Системний адміністратор
  102. Юрій Вовканич, КРАМ, технік
  103. Михайло Вавринюк, DutchBlue., System engineer
  104. Володимир Драпак, Королівський смак, системний адміністратор
  105. Ігор Луцишин, _, Системний адміністратор
  106. Віталій Крищук, hotels24.ua, it
  107. Роман Притула, ТзОВ "Інспе", Системний адміністратор
  108. Yuriy Hertsyuk, diligences, System administrator
  109. Сергій Зюзін, ТзОВ "Інспе", Інженер
  110. Сергiй Кочерган, DIO-soft, QA Engineer
  111. Роман Костів, ТзОВ "Євроуніверсал", Системний адміністратор
  112. Юрій Тодераш, Коледж, Студент
  113. Андрій Мартиненко, Allta, директор
  114. Євген Міончинський, ELEKS, IT
  115. Іванов Олександр, КПНУ ім. Івана Огієнка, студент
  116. Дмитро Шинкаренко, Eleks, Системний адміністратор
  117. Анатолій Обіцький, Astound, web developer
  118. Андрій Грущак, UkrInSofT, системний адміністратор
  119. Andriy Zarevych, Eleks, System Administrator
  120. Анатолій Пархоменко, Unify, BDM
  121. Артем Сизонюк, ПП УБМ, Директор
  122. Сергій Панчук, Спектр-технології, ІТ
  123. Сергій Одров, MUK, Extreme Networks
  124. Serhiy Kachanovetskiy, ТОВ "Нейл", Начальник відділу ІКС
  125. Дмитро Нагородний, ТОВ "Нейл", Інженер з КС
  126. Андрій Стефанюк, Подільські Інтелектуальні Системи, Молодший сис. Адміністратор
  127. Сергій Свириденко, Видавництво "Високий Замок", системний адміністратор
  128. Олег Москович, НУ "ЛП", Студент